GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 17188263

nr 1718 8263

Syltkrukor

blåvita, 5 st. Höjd: 16-24 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:21:48

25/8 07:47:21 1      Vinnande bud